Opis produktu
Parametry techniczneSposób montażu:: Nablatowy
Materiał:: Szkło hartowane
Kolor:: Szary, Transparentny
Wykończenie:: Połysk
Długość: 360 mm
Szerokość: 360 mm
Wysokość: 115 mm
Głębokość: 95 mm
Kształt:: Okrągła
Otwór na baterię:: Nie
Otwór przelewowy: Nie
Producent: ReaOpisUmywalka nablatowa Ingrid 36 to propozycja dla osób, które poszukują eleganckiego i niebanalnego rozwiązania do swojej łazienki. Wykonana z wysokiej jakości szkła, zachwyca ryflowaną powierzchnią oraz szarym kolorem, który nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru i luksusowego stylu.
Model Ingrid 36 łączy estetykę z funkcjonalnością – solidne szkło jest odporne na codzienne użytkowanie, a gładka powierzchnia wewnątrz misy ułatwia utrzymanie czystości. Okrągły kształt zapewnia wygodę podczas użytkowania, a kompaktowe wymiary sprawiają, że umywalka idealnie sprawdzi się zarówno w dużych, jak i mniejszych łazienkach.
Umywalka Ingrid 36 jest przystosowana do montażu na blacie lub szafce, co daje pełną swobodę aranżacyjną. Jej nowoczesny design doskonale komponuje się z armaturą w odcieniach złota, czerni czy chromu, pozwalając na stworzenie spójnej i efektownej przestrzeni.







