Zamów w ciągu:
a paczkę nadamy Jutro

Odpływy liniowe

Prysznic powinien być zarówno funkcjonalny jak i estetycznie wykończony. Jednym z rozwiązań łazienkowych, które spełnia oba wymagania jest odpływ liniowy. Ze względu na możliwości jakie oferują odpływy liniowe zyskują one coraz większą popularność. Pozwalają zaaranżować przestrzeń prysznicową w nowoczesny, minimalistyczny sposób – bez tradycyjnego brodzika. Prysznicowy odpływ liniowy eliminuje problem związany z koniecznością pokonania wysokiego stopnia, a utrzymanie czystości w łazience staje się dużo łatwiejsze.
Nie da się ukryć, że listwa odpływowa do prysznica poprawia funkcjonalność i estetykę łazienki. W zależności od oczekiwań spływ liniowy może efektownie się prezentować lub zlewać się z otoczeniem, pozostając praktycznie niewidocznym. Dodatkowo odpływy liniowe prysznicowe nie wymagają przeprowadzania spadków od każdej ściany, co jeszcze niedawno było koniecznością. Dzięki temu teraz korzystanie z przestrzeni prysznicowych z nowoczesnymi opływami liniowymi jest dużo bardziej komfortowe.
Zapraszamy do skorzystania z naszej rozbudowanej oferty.

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Szczegóły

Zamknij
Kandi » ul. Przędzalniana 6L, 15-688 Białystok. E-mail: sklep@kandi.pl, tel.: +48 570-914-912