Zamów w ciągu:
a paczkę nadamy Jutro

Łazienka i kuchnia

Wszystkim tym, którzy planują wyposażyć swoją nowo wybudowaną lub modernizowaną kuchnię bądź łazienkę, proponujemy niezwykle szeroki asortyment produktów, które z pewnością dopasują się do każdej aranżacji. W naszej ofercie znaleźć można najwyższej jakości wyposażenie, dzięki któremu Twoja łazienka i kuchnia będzie wyglądała estetycznie i atrakcyjnie. Polecamy między innymi bateria, umywalki nablatowe, drzwi i kabiny prysznicowe, brodziki, wanny czy misy WC.

Każdy z produktów cechuje się starannym wykonaniem z wytrzymałych i estetycznych materiałów, takich jak chociażby ceramika czy akryl. Wykończenie za pomocą elementów montażowych ze szronionego aluminium dodatkowo dodaje uroku i elegancji. Proponujemy naszym klientom tradycyjne oraz oryginalne kształty poszczególnych produktów, dzięki którym można dobrać najlepiej pasujący zestaw do danego pomieszczenia.
 

Przysznice i akcesoria

W ofercie naszej firmy wiele miejsca zajmują różnego rodzaju elementy wyposażenia łazienek. Proponujemy między innymi kabiny, drzwi, ścianki i brodziki prysznicowe. Dzięki nim można stworzyć indywidualnie dopasowaną do własnych potrzeb konstrukcję, niezależnie od wielkości pomieszczenia.

Umywalki

Jeśli chcesz, aby Twoja łazienka bądź kuchnia wyróżniała się ciekawym i atrakcyjnym wyglądem? Wybierz jedną z oferowanych przez nas umywalek wolnostojących, podblatowych, wpuszczanych czy ściennych. Wyróżniają się one dużą odpornością na uszkodzenia, jak i niebywale estetycznym efektem wizualnym.

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Szczegóły

Zamknij
Kandi » ul. Przędzalniana 6L, 15-688 Białystok. E-mail: sklep@kandi.pl, tel.: +48 570-914-912