Umywalki wolnostojące

Oferta umywalek firmy REA charakteryzuje się nowoczesną, elegancką stylistyką i interesującym designem. Pragniemy Państwu zaoferować ceramiczne umywalki wolnostojące w kolorze śnieżnobiałym. Ich wysokość waha się między 83, a 96 centymetrów. Wszystkie modele posiadają otwór odpływowy o standardowej średnicy wynoszącej 4,5 cm.

Wśród klasycznych modeli posiadamy, na przykład, modele Ada Slim lub Rea Daria. Oba modele wyposażone są w otwór przelewowy i otwór na baterie o średnicy 3,5 cm. Ich uniwersalny kształt sprawia, że doskonale sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach urządzonych w tradycyjnym, jak i nowoczesnym stylu.

Bardziej ekstrawaganckimi modelami są REA Milena i Natalia. Oba są wykonane w nieregularnym kształcie, który przypadnie do gustom osobom lubiącym modernistyczne rozwiązania. Nie posiadają miejsca do podłączenia baterii, która w tym przypadku jest montowana oddzielnie.

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Szczegóły

Zamknij
Kandi » ul. Przędzalniana 6L, 15-688 Białystok. E-mail: sklep@kandi.pl, tel.: +48 570-914-912