Opis produktu

Dlaczego warto wybrać komplet pościeli marki Tutumi?

Komplety pościeli Tutumi są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są mięciutkie, delikatne i przyjemne w dotyku. Wysoka zawartość bawełny sprawi, że wypoczynek w naszej pościeli zamieni się w długie chwile relaksu. Połowę życia spędzamy w łózku - zadbajmy o komfortowy wypoczynek.

Pościele polecamy wszystkim, łącznie z alergikami. Pościel uszyliśmy z tkanin nieuczulających. Dodatkowe zalety pościeli to przemyślane zapięcia - poszewkę na kołdrę zapinamy poprzez zamek błyskawiczny, a poszewki poduszek na tzw. zakładkę. Oba rozwiązania są genialne ze względu na swoją prostotę. Brak guzików lub zamka w poduszkach zapobiegnie obtarciom, a zamek błyskawiczny w poszewce kołdy zapobiegnie przemieszczaniu się i wypadaniu kołdry.

W skład kompletu wchodzi poszewka na kołdrę oraz dwie poszewki na poduszki. Dzięki bardzo ciekawym, niespotykanym wzorom i modelom, łóżko zawsze będzie prezentować się świetnie.

Cechy produktu:

  • wysokiej jakości materiał o bardzo dobrym składzie - 70% bawełna, 30% poliester,
  • najmodniejsze wzory sprawiające wrażenie trójwymiarowości, które nie spierają się, nie bledną oraz nie blakną,
  • optymalny komplet - w zestawie poszewka na kołdrę oraz dwie poszewki na poduszki,
  • najlepsze sposoby zapięcia - poszewka na kołdrę na zamek błyskawiczny, a poszewki na poduszki na zakładkę,
  • wymiary poszewek na poduszki: 70 x 80 cm.

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Szczegóły

Zamknij
Kandi » ul. Przędzalniana 6L, 15-688 Białystok. E-mail: sklep@kandi.pl, tel.: +48 570-914-912